Witam i dziekuję za odwiedzenie mojej strony!

Fotografia odkąd pamiętam jest ze mną od zawsze. Nie jestem w stanie zliczyć ile zdjęć zrobiłam, jednak od roku 2012 fotografia stała się moim zawodem. Przez ten okres codziennie szlifuję swój warsztat zarówno w samej fotografii oraz doskonalę się w obróbce, przy pomocy komputera, monitora i Photoshopa.

Generalnie głównymi typami fotografii w moim wykonaniu są:

  • fotografia ślubna (przygotowania, ceremonie ślubne, wesela, plenery)
  • fotografia ciążowa
  • fotografia noworodkowa
  • fotografia dziecięca
  • fotografia portretowa
  • fotografia okolicznościowa (imprezy rodzinne, np.: chrzty, urodziny, imprezy firmowe, np.: spotkania integracyjne, bankiety)
  • fotografia produktowa

Fotografia ślubna to reportaż, w którym chcę pokazać Państwa uczucia, emocje i szczęście, jakie towarzyszy tym krótkim chwilom. Staram się zachować nastrój, klimat tego dnia i daje mi to wiele radości i satysfakcji.

Przy fotografii ślubnej staram się kierować zasadą “3x bez”:

  • bez lamp błyskowych
  • bez chłamu, cyfrowych ramek, tandetnych albumów, kiczowatych dodatków na zdjeciach
  • bez liku pomysłów

Fotografia ślubna to nie tylko reportaż lecz również ważna i obecnie bardzo modna sesja plenerowa. Każda para traktowana jest przeze mnie indywidualnie indywidualnie i zdjęcia ślubne w plenerze wykonuję zawsze z ciekawymi pomysłami.

Dzięki wkładaniu w sesje zdjeciowe całego swojego serca oraz całej swojej energii staram się pokazać że moje zdjęcia są inne, ciekawsze, przykłuwające wzrok na dłużej.

Widząc wiele kobiet będących w stanie błogosławionym spacerujących podczas wiosennych dni od razu nasuwa mi się wiele fantastycznych ujęć, które można przenieść na papier w formie fajnych kadrów fotograficznych. Pomimo tego, że fotografia ciążowa w Polsce jest w dalszym ciągu mało popularna chciałabym uświadomić “przyszłe” mamy że naprawdę nie ma się czego obawiać, bo sesje ciążowe moga być wspaniałą niespodzianką dla przyszłych rodziców.

Przy narodzinach nowego członka rodziny bardzo często towarzyszy temu ogromne podekscytowanie, dlatego ważne jest odpowiednie zapamiętanie pierwszych chwil z życia dziecka. Dzięki fotografii noworodkowej powinniście przez wiele lat podziwiać Wasze pociechy i przypominać sobie te ważne dla was momenty.

W swojej pracy kładę szczególny nacisk na wysoką jakość zdjęć oraz pełny estetyzm, wszak fotograf jest trochę jak malarz tylko zamiast pędzla i płótna dzierży w dłoni swój aparat i głowę pełną pomysłów na fantastyczne zdjęcia.

Pozdrawiam Was Ciepło i Serdecznie

Katarzyna Kocur-Kędzierska

“Magic Moments”